Pécel város hivatalos honlapja. Az oldal tartalma feltöltés alatt.

0.9 C° Pécel 2021. január 26. kedd
2020 november 24.

Újabb lépés Pécel közbiztonságáért


A városvezetés főbb céljai közt szerepel a közbiztonság javítása, a bűncselekmények megelőzése és visszaszorítása, a vagyonvédelem hatékonyságának növelése.

Gold Patrol

Ezek megvalósulása érdekében Pécel Város Önkormányzata szerződést kötött a Gold Patrol Kft.-vel, melynek eredményeként a kft. munkatársai naponta többször járőröznek Pécel utcáin, megerősítve a rendőrség és a közterületfelügyelet munkáját. A járőrözés időtartama változó, de teljes lefedettséget tudnak biztosítani városunkban, akár több járőrautóval is.

A Gold Patrol Kft. 2011 óta igazi lokálpatriótaként van jelen Pécelen. A cég nagy hangsúlyt fektet a társadalmi szerepvállalásra. Több gyerekprogramot, jótékonysági bált és civil kezdeményezést is díjmentesen biztosítottak az elmúlt évek során. Pécel Város közintézményeit immár 10. éve őrzi a Lajtai István által létrehozott 24 órás távfelügyelettel ellátott járőrszolgálat.

Az együttműködés várhatóan jelentős lépést jelent abban, hogy településünk mindennapjai biztonságosabbá váljanak.

A Gold Patrol Kft. járőrszolgálatának központi telefonszáma: 06-20/610-1270