Elindult a közös közterület-felügyelői és rendőri szolgálat
Hétfőn délután először ad közös szolgálatot a rendészeti iroda közterület-felügyelete, valamint a rendőrség. Egy tavaly megkötött háromoldalú megállapodás keretében mostantól havi 3-4 alkalommal dolgozhatnak közösen Pécel közbiztonságáért a szervek. Elsődleges célunk Pécel közbiztonságának javítása, mondta dr. Kővári Alexandra polgármester. Ezért hoztuk létre jelentősen megemelt létszámmal a rendészeti irodát, és ezért kötöttünk megállapodást a rendőrséggel. Bízom benne, hogy ez a közös együttműködés sok előnnyel jár majd városunk számára.
