Akadálymentes Címlap   FŐOLDAL   
Elszállított gépjárművek
KEHOP Pályázati közlemények
Legfrissebb hírek, programok
Első kézből...

... ahogyan Szöllősi Ferenc polgármester gondolja, látja, érzi...

Interjúk, beszédek, írások

Pécel Városa a Facebookon

Fogyasztóvédelmi panasziroda és tanácsadó szolgálat Pest megyében

Hibás terméket vásárolt? Nem felel meg a szolgáltatás? Amennyiben magánszemélyként, mikro-, kis- és középvállalkozásként, civil szervezetként, társasházként nem tudja rendezni fogyasztói jogvitáját egy vállalkozással, vegye igénybe a Pest Megyei Békéltető Testület segítségét. Az eljárás egyszerű, gyors és ingyenes.

Ide kattintva léphet a panaszorida és tanácsadó szolgálat oldalára

Szűcs Lajos országgyűlési képviselő
Ki olvas minket?
Oldalainkat 156 vendég böngészi

A honlap fejlesztése az Európai Unió támogatásával, az Európai Szociális Alap társfinanszírozásával megvalósuló ÁROP-3.A.1/A-2008-0052 Pécel Város Polgármesteri Hivatala szervezetfejlesztése projekt keretében történik.

Honlaptérkép

Kapcsolat a webmesterhez

Az általános iskolai terematlétikai bajnokság eredményei

Helyszín: Szent Erzsébet Katolikus Iskola
 
Eredmények:
Leányok
 
Rajtverseny (15 méter):
 
1. Simon Vivien (Szt. Erzsébet iskola)             2,73 mp
2. István Teodóra /PIOK Szemere Ált. Iskola) 2,96
3. Varga Viktória (Szt. Erzsébet)                     2,96
 
Helyből távolugrás:
 
1. Simon Vivien (Szt. Erzsébet)                      189 cm
2. Varga Viktória (Szt. Erzsébet)                     175
3. István Teodóra (Szemere)                          173
 
Tömöttlabda dobás (hátrafelé):
 
1. Simon Vivien (Szt. Erzsébet)                      6,18 m
2. Varga Viktória (Szt. Erzsébet)                     4,32
3. István Teodóra (Szemere)                          3,94
 
Magasugrás:
 
1. Varga Viktória (Szt. Erzsébet)                     125 cm
2. Simon Vivien (Szt. Erzsébet)                       120
 
 
Fiúk
 
Rajtverseny:
 
 1. Miskolczi Renátó (Szt. Erzsébet)                   2,52 mp
 2. Rötki Péter (Szemere)                                 2,67
 3. Boros Renátó (Szemere)                              2,68
 4. Palkó Krisztián (Szemere)                            2,69
 5. Bánfi Zsombor (Szt. Erzsébet)                      2,77
 6. Szabó Csaba (Szemere)                               2,84
 7. Aszódi Dominik (Szt. Erzsébet)                      2,87
 8. Kovács Márk (Szemere)                                3,06
 9. Raffael Ábrahám (Szemere)                          3,07
10. Füzesi Dominik (Szemere)                            3,17
 
Helyből távolugrás:
 
 1. Rötki Péter (Szemere)                                   236 cm
 2. Miskolczi Renátó (Szt. Erzsébet)                      233
 3. Palkó Krisztián (Szemere)                               219
 4. Aszódi Dominik (Szt. Erzsébet)                        212
 5. Boros Renátó (Szemere)                                 206
 6. Szabó Csaba (Szemere)                                  198
 7. Kovács Marcell (Szemere)                                193
 8. Bánfi Zsombor (Szt. Erzsébet)                          189
 9. Kovács Márk (Szemere)                                   178
10. Raffael Ábrahám (Szemere)                             160
 
Tömöttlabda dobás:
 
 1. Palkó Krisztián (Szemere)                                 10,81 m
 2. Bánfi Zsombor (Szt. Erzsébet)                           10,04
 3. Kovács Marcell (Szemere)                                   9,30
 4. Miskolczi Renátó (Szemere)                                8,96
 5. Papp Zoltán (Szemere)                                       8,75
 6. Raffael Ábrahám (Szemere)                                8,64
 7. Boros Renátó (Szemere)                                     8,34
 8. Aszódi Dominik (Szt. Erzsébet)                            8,14
 9. Rötki Péter (Szemere)                                        7,72
10. Kovács Márk (Szemere)                                      5,64
 
Magasugrás:
 
 1. Miskolczi Renátó (Szemere)                                   140 cm
 2. Aszódi Dominik (Szt. Erzsébet)                               135
 3. Palkó Krisztián (Szemere)                                      130
 4.-5. Raffael Ábrahám (Szemere)                                130
         Füzesi Dominik (Szemere)                                  130
 6.-7. Kovács Marcell (Szemere)                                   125
         Boros Renátó (Szemere)                                     125
 8. Rötki Péter (Szemere)                                            125
 9. Bánfi Zsombor (Szt. Erzsébet)                                 120
10. Kovács Márk (Szemere)                                          115
                                                        

Módosítás: (2014. február 18. kedd, 06:34)